In memoriam redemptoristarum

Provinciae Varsaviensis
qui in Deo sunt


Sancti & beati
OMNES :: Elenchus :: Novissimi :: AETAS
Benonici ::
Warszawa 1944
Styczeń :: Luty :: Marzec :: Kwiecień :: Maj :: Czerwiec
Lipiec :: Sierpień :: Wrzesień :: Październik :: Listopad :: Grudzień
C.Ss.R.
::
EXPECTANTES




Redemptoristae Poloni
expectantes beatam spem Resurrectionis

Bardo :: Braniewo :: Elbląg :: Gdynia :: Gliwice

  Głogów :: Kraków :: Łomnica :: Paczków :: Szczecinek

Toruń :: Tuchów :: Warszawa :: Wrocław :: Zamość

Cmentarze


INNE

Post-Benonitae ~ Austria ~ Łotwa ~ Italia ~ Ukraina

Auschwitz ~ Jakobeny


MISSIONES

ArgentynaBiałoruś ~ Brazylia ~ Dania ~ USA ~ Inne


 


 

BARDO

  1. Br. Breitkopf Joseph - Erhard; 13.05.1880 – 7.02.1943
  2. O. Czapla Andrzej; 14.10.2009
  3. Br. Dittrich Franz - Werner; 17.09.1872 – 09.02.1945
  4. Br. Jantos Stanisław Bonawentura; 05.07.2005
  5. O. Mazur Alfons; 05.01.1986
  6. O. Piekarz Władysław; 05.07.1970
  7. Br. Podraza Józef Anatol; 31.08.1974
  8. O. Polak Julian; 18.10.1985
  9. O. Rutka Zygmunt; 30.03.1989
  10. O. Schweter Josef; 17.02.1954
  11. Br. Straszak Józef - Patryk; 01.11.1967
  12. O. Surowy Fryderyk; 06.06.2001
  13. Br. Tokarz Stanisław - Anzelm; 13.05.1985
  14. Br. Zielkowski Wojciech - Konstanty; 08.04.2000

 

BRANIEWO

  1. O. Jędryka Michał; 22.07 1964
  2. Br. Karciarz Stanisław Tadeusz; 23.12.1984
  3. O. Krawiec Antoni; 08.03.1975
  4. O. Madanowski Józef; 12.02.2007
  5. O. Solarz Stanisław; 25.12.1974
  6. O. Szulc Henryk; 01.11.2008

 

ELBLĄG

  1. O. Czyż Stanisław; 04.04.2014
  2. O. Grochola Jan; 11.10.2012
  3. O. Jabczyński Franciszek; 22.07.1992
  4. Br. Markowicz Stanisław; 15.06.1994
  5. O. Piór Eugeniusz; 10.08.1992
  6. O. Siedlik Izydor; 27.02.2005
  7. O. Sikorski Józef; 26.12.2008
  8. O. Zając Józef; 19.05.2014
  9. O. Zdunek Stanisław; 26.11.1998

 

GDYNIA

  1. O. Brzoskowski Franciszek; 18.04.2012
  2. O. Byczkowski Jan; 11.01.1995
  3. Br. Kaczor Teodor - Jerzy; 28.02.2017
  4. O. Krok Józef; 11.08.2009
  5. O. Lendzion Kazimierz; 25.06.1992
  6. O. Łukasik Michał; 15.09.2017
  7. O. Motyka Bronisław; 23.02.2004
  8. O. Pęgiel Stefan; 17.07.2014
  9. O. Ryba Edward; 18.12.2011
  10. O. Urbanowicz Stefan; 26.10.2001

 

GLIWICE

  1. O. Grodniewski Tadeusz; 02.01.1962
  2. O. Herman Józef; 14.10.1988
  3. O. Igielski Jan; 20.10.2005
  4. O. Jakubowski Zygmunt; 18.09. 1954
  5. Br. Kaletka Antoni Kasper; 04.04.1979
  6. O. Kosiarski Józef; 07.04.1993
  7. Br. Majewski Jan - Augustyn; 29.06.1955
  8. O. Mendel Florian; 31.07.1969
  9. O. Milczyński Jan; 14.09.1962
  10. O. Nowak Józef; 26.03.2005
  11. O. Rogowski Władysław; 01.02.1973
  12. Br. Pastucha Paweł Marian; 29.10.1975
  13. O. Sdzuj Stefan; 19.05.1960
  14. O. Siemiński Jan; 07.07.2004
  15. O. Stach Józef; 29.01.1949
  16. O. Szarad Tadeusz; 04.10.1984
  17. O. Trąbka Stanisław; 07.11.1991
  18. O. Ziober Alfons; 22.07.2007

 

GŁOGÓW

  1. O. Bojdo Kazimierz; 14.12.1996
  2. Br. Cugier Ignacy; 10.08.1990
  3. Br. Hala Józef Andrzej; 27.04.1980
  4. O. Krok Stanisław; 28.02.2014
  5. Br. Łączka Władysław - Jacek; 16.09.1962
  6. O. Majgier Tadeusz; 27.06.2011
  7. Br. Michalczyk Józef Wincenty; 27.06.1955
  8. O. Nowicki Jerzy; 19.05.2002
  9. O. Ortyl Józef; 24.03.1967
  10. Br. Ziajkiewicz Ludwik; 31.12.2008

 

KRAKÓW

  1. O. Bernard Franciszek; 05.05.1833 (Cm. Rakowicki)
  2. O. Bohosiewicz Władysław; 06.09.1942
  3. Br. Bogacz Józef; 17.03.1948
  4. O. Bułka Józef; 09.12.1962
  5. O. Celej Marian; 23.11.1978
  6. Br. Cieślak Stanisław Grzegorz; 24.05.1931
  7. O. Czapliński Witold; 25.03.1993
  8. O. Fąfara Mieczysław; 02.03.1985
  9. O. Frąś Ludwik; 12.04.1953
  10. O. Geruszczak Maksymilian; 21.09.1929
  11. O. Grzegorczyk Ignacy; 02.06.1911
  12. O. Hopp Błażej; 20.11.1964
  13. Br. Jagiełło Aleksander; 13.11.1999
  14. O. Janeček Engelbert; 10.07.1908
  15. O. Zbigniew Janus; 13.09.2018
  16. O. Kałużewski Aleksander; 20.04.1980
  17. O. Kantor Władysław; 14.07.1991
  18. O. Karaś Marcin; 25.03.2003
  19. O. Klimaj Henryk; 19.07.2010
  20. Br. kl. Kluz Franciszek; 28.12.1913
  21. O. Koziński Mikołaj; 03.05.1859 (Cm. Rakowicki)
  22. O. Koper Stefan; 08.03.1984
  23. Br. kl. Kurzeja Jan; 08.04.1941
  24. Br. Kusionowicz Władysław Adam; 07.02.1920
  25. O. Lasak Kazimierz; 06.04.2005
  26. O. Majgier Kazimierz; 30.03.1960
  27. O. Mikrut Jan; 04.01.2013
  28. Br. Młyniec Ludwik - Kanty; 21.03.1931
  29. O. Nipocki Wojciech; 07.06.1938
  30. O. Ozga Tadeusz; 18.12.1986
  31. O. Pasur Teofil; 07.07.1930
  32. O. Piszkalski Henryk; 12.06.1995
  33. O. Podgórski Jan Primus Polonus; 06.03.1847 (Cm. Salwator)
  34. O. Polak Alojzy; 11.09.1925
  35. O. Poppi Józef; 28.05.1910
  36. O. Rusnarczyk Stanisław; 25.08.2013
  37. O. Siedlik Ignacy; 04.10.1947
  38. Br. Sieprawski Kazimierz - Czesław; 13.03.2008
  39. O. Skoczeń Wincenty; 19.06.1992
  40. Br. Sochacki Stanisław; 31.01.1937
  41. O. Śliż Jan Nepomucen; 29.11.1928
  42. Br. Śmigielski Władysław Beno; 24.02.1940
  43. O. Winiarski Karol; 04.08.1972
  44. O. Witkowski Wojciech; 25.04.1929
  45. O. Zalasiński Franciszek; 21.07.1918
  46. O. Zieliński Edmund; 22.12.1969
  47. O. Ziobroń Stanisław; 06.04.2014
  48. O. Zymuła Kazimierz; 06.06.2018

ŁOMNICA
  1. Br. Gacek Stanisław Czesław; 05.11.1958


PACZKÓW

  1. O. Majgier Stanisław; 06.04.2015
  2. O. Wójcik Stanisław, Junior; 15.12.1999

 

SZCZECINEK

  1. O. Krawiec Jan; 21.08.1998
  2. O. Rachwał Henryk; 29.09.1996
  3. O. Roman Józef; 14.09.1992
  4. O. Skoczeń Antoni; 16.11.1958
  5. O. Wantuch Roman; 01.09.2010

 

TORUŃ

  1. O. Bartos Jan; 06.07.2008
  2. O. Biegus Jan Henryk; 07.11.2002
  3. O. Czarnota Alfred; 30.07.1972
  4. O. Dochniak Jan; 19.01.1992
  5. O. Dudek Augustyn; 08.01.1995
  6. O. Dziemecki Leon; 18.03.1985
  7. O. Gajda Leszek; 26.08.2012
  8. Br. Janik Jan - Józef; 10.05.1992
  9. O. Jarosz Józef; 06.04.1989
  10. O. Jaworski Alojzy; 01.02.1975
  11. O. Kowalkowski Edmund; 11.03.1991
  12. O. Kwiatkowski Stanisław; 16.02.2006
  13. Br. Postulant Lewicki Wojciech (1831-1949)
  14. O. Lisiak Antoni; 29.10.1986
  15. O. Nowakowski Franciszek; 19.06.1969
  16. O. Onik Michał; 29.11.2017
  17. O. Polakowski Marceli; 20.06.1925
  18. Br. Rojek Michał; 27.04.1927
  19. O. Stawarz Dominik; 13.03.1988
  20. O. Suchan Kazimierz; 05.04.1980
  21. Br. Święs Wawrzyniec - Paweł; 25.05.1970
  22. Br. Tymoszek Piotr - Efrem; 26.09.1987
  23. Br. Wałęga Zygmunt; 15.02.1986
  24. O. Witek Józef; 31.01.2014
  25. Br. Woźniak Edward - Tomasz; 27.08.1971
  26. O. Włodyka Franciszek; 23.02.2012
  27. O. Żyłowski Edward; 01.05.2012

 

TUCHÓW

Tuchów, Initium verae vitae

  1. Br. Basta Stanisław - Bogumił; 01.05.2012
  2. O. Bazielich Antoni; 28.09.2006
  3. O. Biłko Jan; 06.04.1972
  4. O. Bernacki Henryk; 02.09.1997
  5. O. Bradło Antoni; 26.03.2016
  6. O. Brzoskowski Franciszek; 18.04.2012
  7. O. Celiński Bolesław; 01.02.1982
  8. O. Cygan Józef; 27.11.2012
  9. O. Cygnar Jan; 07.04.2007
  10. O. Erdmann Józef; 09.10.1939
  11. O. Franczyk Konstanty; 07.01.2000
  12. Br. Galus Antoni; 25.07.1909
  13. Br. Gorczyński Józef - Franciszek; 13.07.1990
  14. Br. kl. Heleniak Józef; 27.05.1944
  15. Br. Janik Stanisław - Wacław; 20.05.2015
  16. O. Jedek Antonin; 17.02.1903
  17. O. Kaczewski Józef; 12.02.1976
  18. O. Kaczewski Teodor; 24.03.1989
  19. O. Kamykowski Stanisław; 28.09.2012
  20. Oblat Karaś Stanisław (9.10.1949 - 03.12.2013)
  21. Oblat Kłapkowski Teofil (05.05.1892 - 17.03.1965)
  22. O. Kowalczyk Fryderyk; 04.01.1996
  23. O. Krajewski Feliks; 02.12.1917
  24. O. Krawczyk Stanisław; 13.01.2003
  25. O. Kudroń Kazimierz; 25.09.2012
  26. Br. Kurzeja Józef - Stefan; 02.04.1945
  27. Br. Lachowicz Władysław - Sebastian; 18.10.2008
  28. O. Lasko Tadeusz; 05.09.1982
  29. O. Łysakowski Dariusz; 19.01.2001
  30. Br. Madziarczyk Jan - Cyryl; 16.03.1959
  31. O. Marcinek Ryszard; 17.10.2008
  32. O. Marczak Stanisław; 29.10.2014
  33. O. Markiewicz Stanisław; 28.12.2015
  34. O. Michałek Stanisław; 12.04.1898
  35. Br. Michałowski Piotr - Wawrzyniec; 20.03.1950
  36. O. Niemiec Franciszek; 29.08.2001
  37. Br. kl. Nowotarski Józef; 25.05.1931
  38. O. Okapa Józef; 09.08.2018
  39. O. Onak Antoni; 27.02.2016
  40. Br. kl. Juw. Orfin Andrzej; 29.07.1902
  41. Br. kl. Ostręga Ludwik; 28.07.1951
  42. O. Pagiewski Henryk; 12.03.2000
  43. O. Paprocki Ludwik; 02.10.2013
  44. O. Plebanek Kaziemierz; 26.07.2018
  45. O. Polak Władysław; 12.01.2008
  46. O. Przybyłowicz Kazimierz; 20.08.2018
  47. O. Puchalik Józef; 18.07.1958
  48. O. Radwan Stanisław; 01.01.2006
  49. Br. Rataj Józef - Alojzy; 14.11.1957
  50. O. Rogus Czesław; 14.06.1993
  51. O. Ryznar Stefan; 11.12.1998
  52. Br. Sadowski Antoni Hieronim; 08.11.1971
  53. O. Siwek Gerard; 28.04.2015
  54. O. Sławek Alojzy; 26.12.2015
  55. O. Smoleń Kazimierz; 08.09.2008
  56. O. Srebro Robert; 14.08.2005
  57. O. Stańczyk Stanisław, Junior; 09.10.2012
  58. O. Stańczyk Stanisław, Senior; 30.11.2015
  59. O. Szpila Franciszek; 14.07.1929
  60. O. Szrant Karol; 06.01.1975
  61. Br. Szymczak Józef Mieczysław; 08.07.1930
  62. O. Szymski Franciszek; 12.03.2017
  63. Br. kl. Szypuła Marian; 21.05.1922
  64. O. Ścibor Józef; 03.06.2017
  65. O. Turdoń Franciszek; 21.08.1894
  66. O. Witkowski Władysław; 27.08.1973
  67. O. Szczurek Stanisław; 28.09.1986
  68. O. Wojnowski Jan; 05.10.1981
  69. Br. kl. Witwicki Michał; 19.11.1899
  70. O. Wzorek Alojzy; 30.04.2017
  71. O. Zalewski Stefan; 03.02.2010

 

WARSZAWA

Benonici zmarli w Warszawie

  1. Br. Dk. Allander Stefan Thomas; 30.07.1796 (Benonita)
  2. Br. Bednarz Franciszek Jozafat06.08.1944
  3. O. Bégin Léon; 04.02.1961
  4. Br. Bogacz Stefan06.08.1944
  5. O. Bressler Franciszek30.07.1796 (Benonita)
  6. Br. kl. Doleżal Ferdynand06.08.1944
  7. O. Doliński Tadeusz06.08.1944
  8. Br. Duda Feliks - Akwin06.08.1944
  9. Br. kl. Dzierzgwa Marian06.08.1944
  10. O. Egkher Franciszek Ksawery; 20.03.1801 (Benonita)
  11. O. Franczyk Antoni; 28.11.2004
  12. O. Górski Edmund06.08.1944
  13. O. Hausner Stanisław; 25.06.1807 (Benonita)
  14. O. Henneberg Tadeusz; 10.05.2010
  15. O. Hołda Kazimierz; 18.08.1987
  16. O. Hübl Tadeusz; 04.07.1807 (Benonita)
  17. Br. Jabłoński Kazimierz; 29.01.1940
  18. Br. Jemielita Jerzy Wojciech - Maksymilian; 11.01.2006
  19. O. Juniewicz Edward; 25.08.1989
  20. O. Kaczewski Franciszek06.08.1944
  21. Br. Kafel Stanisław - Berchmans; 03.01.1993
  22. O. Kałucki Ignacy; 31.01.2005
  23. O. Kałużewski Aleksander; 20.04.1980
  24. O. Kania Józef06.08.1944
  25. O. Kapusta Józef06.08.1944
  26. O. Klaman Alfons; 12.11.1991
  27. Br. Kolak Stanisław Bogumił06.08.1944
  28. O. Kotyński Henryk06.08.1944
  29. O. Kraus Jan; 02.08.1796 (Benonita)
  30. Br. Krzysztofik Adam; 08.06.1986
  31. Br. Krzywiński Stanisław - Rafał06.08.1944
  32. O. Kudroń Czesław; 10.05.2011
  33. O. Legutki Karol; 06.05.1963
  34. O. Lenoir Nicolas; 22.03.1801 (Benonita)
  35. O. Łubieński Bernard; 10.09.1933
  36. Br. Maj Michał Gabriel; 18.10.1983
  37. O. Majgier Franciszek06.08.1944
  38. O. Malisz Władysław06.08.1944
  39. O. Mercier François Pierre; 12.02.1804 (Benonita)
  40. Br. Mikołajski Leon - Ambroży06.08.1944
  41. Br. Milczuk Jan - Ildefons; 11.04.1944
  42. Br. kl. Motyka Bolesław06.08.1944
  43. O. Müller Tadeusz06.08.1944
  44. Br. kl. Nowakowski Jan ; 06.08.1944
  45. O. Palewski Józef06.08.1944
  46. O. Piekarski Jan; 22.10.2012
  47. O. Piotrowski Aleksander; 14.09.1940
  48. O. Pirożyński Marian; 04.05.1964
  49. Br. Poniewierski Józef - Filip06.08.1944
  50. O. Raczko Rafał06.08.1944
  51. O. Rębacz Andrzej; 21.02.2011
  52. O. Rheinländer Franciszek; 30.07.1796 (Benonita)
  53. Br. Roman Ludwik - Korneliusz06.08.1944
  54. O. Ruciński Antoni06.08.1944
  55. O. Sanikowski Leonard06.08.1944
  56. O. Sitko Tadeusz; 15.01.2016
  57. O. Sochacki Józef; 16.03.1956
  58. O. Stanula Emil; 16.12.1999
  59. O. Szymlik Jan06.08.1944
  60. Kl. now. Szymski Antoni06.08.1944
  61. Br. Trzaska Dominik; 24.08.2013
  62. Br. Wereszczyński Bronisław06.08.1944
  63. O. Świerczek Jan Nepomucen06.08.1944
  64. O. Wójcik Stanisław, Senior; 03.08.1985
  65. O. Vannelet Jacques; 26.06.1807 (Benonita)
  66. Br. Wzorek - Piotr; 07.01.1969
  67. Br. kl. Zasadni Franciszek06.08.1944

 

WROCŁAW

  1. O. Bujak Antoni; 27.08.1990
  2. Br. Burmer Tomasz Gerard; 12.01.1972
  3. O. Golec Stanisław; 25.11.2009
  4. O. Kural Marian; 04.06.1981
  5. O. Marcinek Franciszek; 05.05.1955
  6. O. Maślanik Franciszek; 10.03.1979
  7. Br. Rygus Andrzej Władysław; 04.07.1955
  8. O. Szołdrski Władysław; 07.04.1971
  9. Br. Tomaszewski Franciszek - Tarzycjusz; 29.11.1979
  10. O. Trzemeski Emanuel; 25.05.1968
  11. O. Zdunek Józef; 24.03.2002
  12. Br. Zygadło Antoni; 20.04.1962

 

ZAMOŚĆ

  1. Br. Czajkowski Stanisław - Alfons; 01.10.1969
  2. O. Drwal Andrzej; 10.03.2000
  3. O. Dutka Stanisław; 01.10.2015
  4. O. Gnus Bronisław; 16.02.1941
  5. O. Golnik Leon; 14.03.1960
  6. O. Gondek Adam; 31.07.1978
  7. O. Grabe Antoni; 15.04.1954
  8. O. Grela Stanisław; 26.09.1983
  9. O. Jakubowski Jan; 08.07.1940
  10. O. Jękot Stanisław; 25.12.1976
  11. Br. Klimaj Franciszek Melchior; 24.02.1942
  12. O. Nocuń Kazimierz; 06.02.1942
  13. O. Powązka Mieczysław; 26.09.2003
  14. O. Szostak Ryszard; 31.08.2014,
  15. O. Wilkosz Wenanty; 24.04.2005
  16. O. Wójtowicz Wincenty; 08.07.1940
  17. Br. Zych Michał; 29.11.1998


INNE CMENTARZE


O. Całka Władysław; 07.12.1969, zmarł w Bardo, spoczywa w rodzinnej parafii w Bochni

O. Słaby Tadeusz; 06.07.2018, zmarł w Nowym Sączu, spoczywa w rodzinnej parafii w Żeleźnikowej Wielkiej





MEMORIA TRIBULATIONUM

 

AUSCHWITZ

O. Smoroński Kazimierz; 21.05.1942

 

JAKOBENY

Br. Wąż Bernard - Józef; 23.01.1917, Bukowina/Rumunia

 

 

POST-BENONITAE ET ALII
 

  1. O. Abramski Walenty; 23.12.1868, Słupia
  2. O. Bieńkowski Stanisław; 30.04.1870, Stróżyska
  3. O. Blumenau-Kwiatkowski Karol; 22.08.1837, Nowe Miasto
  4. O. Darewski Jan; 02.05.1860, Worów
  5. O. Dylewski Ignacy; 17.03.1843, Lisów
  6. Br. kl. Faron Bartłomiej; 02.04.1833, Tarnoskała
  7. O. Göbel Józef; 23.04.1820, Zbarzew
  8. Ks. Heck Andrzej; 23.02.1853, Biskupiec
  9. O. Jestershein Karol; 24.06.1844, Kozłówka
  10. O. Kulisiński Franciszek; 12.12.1828, Grodziczno
  11. O. Langanki Józef; 17.12.1838, Gościszewo
  12. O. Langanki Kazimierz; 09.02.1847, Bisztynek
  13. O. Langanki Walenty; 14.07.1853, Olsztyn
  14. O. Majewski Szymon; 04.03.1826, Piotrkowice
  15. O. Ober Zygmunt; 17.04.1925, Kościan
  16. O. Sadowski Michał; 28.12.1829, Pruszyn
  17. O. Schrötter Wojciech; 12.05.1839, Wierzbołów
  18. O. Schrötter Szymon; 22.01.1839, Leginy
  19. O. Sobek Karol; 01.12.1922, Kościan
  20. Ks. Sobociński Ignacy; 01.08.1841, Zegrze
  21. O. Sowiński Wincenty; 29.12.1829, Wąbrzeźno
  22. O. Wojciechowicz Teodor Walenty; 10.04.1817, Chełmża
  23. O. Wroński Franciszek; 06.11.1870, Wrocieryż
  24. O. Zaydler Józef; 28.02.1882, Zrembice

 

 

IN MISSIONE AD GENTES


ARGENTYNA

 

EZPELETA

  1. O. Kawecki Franciszek; 19.02.1990

 

MARGARITA BELÉN

  1. O. Fyrnys Jan; 18.04 1992

 

QUILMES

  1. O. Baraniak Józef; 20.12.2016
  2. O. Skowronek Stanisław; 25.10.2004
  3. O. Wyczyński Stanisław; 28.02.2017

 

SAN VICENTE

  1. O. Skowroński Jan; 21.09.2013
  2. O. Zajkowski Mirosław; 19.07.2017

 

VILLA ÁNGELA

  1. O. Brewka Ignacy; 25.01.2017, Resistencia
  2. O. Ciurej Stanisław; 05.02.2005
  3. Br. Firlejczyk Ludwik; 17.05.1963
  4. O. Hryniewicki Edward; 19.12.1960
  5. O. Idzi Stanisław Estanislao; 25.06.1990
  6. O. Kalemba Kazimierz; 16.07.1969
  7. O. Kieniarski Marian; 12.03.1999
  8. O. Kilian Augustyn; 30.12.1971
  9. O. Misiaszek Stanisław; 17.07.1970
  10. O. Mitera Tadeusz; 14.06.1979
  11. O. Müller Alfred; 21.09.1962
  12. O. Napieralski Tadeusz; 11.02.2002
  13. O. Pilarczyk Wacław; 12.11.1996
  14. O. Prończuk Kazimierz; 11.07.2015
  15. O. Rutkowski Kazimierz; 12.11.2003
  16. O. Stańdo Ludwik; 12.08.1991
  17. O. Szopiński Emil; 02.10.2018
  18. O. Wielgus Andrzej; 01.11.1995

 

AUSTRIA

  1. O. Bednarz Paweł; 11.05.1896, Leoben
  2. O. Buczek Augustyn; 01.07.1894, Dornbirn

 

BIAŁORUŚ

  1. O. Krakowski Franciszek; 27.03.1997, Makarowce

 

BRAZYLIA

 

BOM JESUS DA LAPA

Bom Jesus da Lapa

  1. O. Deluga Franciszek; 03.01.2008
  2. O. Gałązka Waldemar; 26.02.1986
  3. O. Kamiński Zdzisław Bogumił; 24.04.2017
  4. O. Kocik Łukasz; 09.03.2008

 

ECOPORANGA

  1. O. Dos Santos Leite Jeférson; 18.03.2013

 

DANIA

  1. O. Górowski Jerzy; 07.02.2012, Odense
  2. O. Grochot Józef; 13.12.1993, Kopenhagen
  3. O. Szymaszek Jan; 14.01.1989, Kopenhagen
  4. O. Zdunek Władysław; 7.06.2018, Kopenhagen

 

ITALIA

  1. Br. kl. Dzwonkowski Leon; 13.10.1940, Scifelli
  2. O. Waroux Victor; 06.03.1955, Scifelli

 

ŁOTWA

  1. O. Kamiński Jan; 14.02.1830, Kuldīga,
  2. O. Rudolf Jan; 05.10.1847, Jelgava
  3. O. Wichert Józef; 14.09.1842, Alsunga


UKRAINA

 

MAKSYMÓWKA

  1. Br. kl. Gucwa Wacław; 24.02.1912
  2. O. Nowakowski Marcin; 18.06.1912

 

MOŚCISKA

  1. O. Chochleński Stanisław; 01.01.1930
  2. O. Drobisz Józef; 30.04.1894
  3. O. Gąsiorowski Feliks; 18.01.1920
  4. Br. Grala Jan - Nepomucen; 14.03.1913
  5. Br. kl. now. Hendel Szymon; 16.06.1937
  6. Br. Lachowski Henryk; 28.12.1933
  7. Br. Muszyński Stanisław Aleksander; 16.10.1936
  8. Br. Stańczyk Władysław Sarkander; 14.11.1945
  9. O. Styka Wojciech; 03.04.1932
  10. O. Ziober Władysław; 24.04.2012
  11. O. Żółtowski Adolf; 28.10.1934

 

USA

  1. Ks. Kuziemski Ignacy; 01.11.2006, Flemington
  2. Br. Piórkowski Józef Wojciech; 03.05.1977, New York
  3. O. Pyżalski Leon; 31.10.1974, Loreto
  4. O. Wittig Alfons; 03.05.1983, Saratoga

 

INNE CMENTARZE

  1. Br. kl. Kuraś Franciszek; 03.02.1892, Praha, Czechy
  2. O. Nuckowski Marcin; 04.03.1945, Wierszuba, Litwa
  3. O. Passerat Józef; 30.10.1858, Tournai, Belgia
  4. O. Świątek Franciszek; 04.03.1976, Wilno, Litwa
  5. O. Tybor Tadeusz; 02.06.1946, Luingen/Dillingen, Bawaria
  6. O. Zabawa Kazimierz; 15.12.2012, Saskatoon, Canada

 


Provincia Varsaviensis Congregationis Sanctissimi Redemptoris
Home :: CSsR News :: Defuncti in CSsR

Polonia - Jubilate